Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

26 червня 2015

Виконком Баранівської міськради збільшив плату за харчування дітей у дитсадку на 50 %


Виконком Баранівської міської ради збільшив на 50 % вартість харчування дітей, які відвідують ДНЗ "Сонечко". За відповідне рішення проголосували члени виконкому на засіданні, яке відбулося 18 червня.

"Встановити середню вартість харчування однієї дитини на день у міському дошкільному навчальному закладі "Сонечко" на 2015 рік у розмірі: ясельна група (діти у віці від 0 до 3-х років) - до 20 грн, дошкільні групи (діти у віці від 3-х до 6-ти років) - до 30 грн", - йдеться у рішенні виконкому міської ради від 18 червня.

Нагадаємо, згідно рішення виконавчого комітету міськради від 22 січня середня вартість харчування однієї дитини на день у міському ДНЗ «Сонечко» на 2015 рік становила: до 17 грн у ясельній групі та до 20 грн у дошкільних групах.

Батьківська плата за харчування дітей в міському ДНЗ «Сонечко» лишається незмінною - 60% від фактичної вартості харчування на день. Оплата здійснюється за дні відвідування дитиною дошкільного навчального закладу. Незмінним (50%) лишається і розмір батьківської плати за харчування дітей для батьків, які мають трьох і більше дітей.

Також лишаються звільненими від батьківської плати за харчування в міському ДНЗ «Сонечко» діти із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах; дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, чиї батьки є безпосередніми учасниками АТО (на період перебування в зоні АТО) та дітей військовослужбовців, загиблих під час проведення АТО.