"Сегодня мы подписываем договор аренды на участок земли под строительство малой гидроэлектростанции. Это знаменательный день, поскольку это дает нам возможность получить заключение экспертизы проекта строительства. Следующий шаг - это декларация о начале строительных работ. Она должна быть получена в ближайшее время. Фактически начиная с нее, мы уже можем строить саму МГЭС", - розповів директор ТОВ «Сайенс Інновейшн Продакшн» Дмитро Нікулін.
Загалом, за словами Дмитра Нікуліна, будівництво міні-ГЕС має зайняти від 10 до 12 місяців.
Довга дорога в дюнах...
ВідповістиВидалитиприкольні такі пацики :))
ВідповістиВидалитиА Хіміч набирається досвіду і буде заручником мабуть не безкоштовно.
ВідповістиВидалитиВажлива інформація. На початку карєри наш Анатолій вирішив здійнятися над попередниками прославитися і при цьому заробити грошей на ДЕРЖАВІ і на природі. В Україні існує державна програма про розвиток альтернативних джерел електроенергії на що щороку виділялися величезні кошти. В Криму пан Клюєв побудував 3000м.кв. сонячних батарей вітрові генератори які енергію сонця і вітру переводили у електричну та подавали її у енергосистему держави по спецтарифу по 6грн. за кіловат.На такі проекти держава не жаліла коштів і компенсували усі витрати від проектних робіт до запуска у експлуатацію.Це той випадок коли у подарунок від держави і природи оремі субєкти отримали за дарма бізнес а ми ті хто користується електроенергією проплачували такі видумки з власної кишені. От і було задумано в Баранівці на річці Случ побудувати ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ та зробити у нас такі собі (НЮ-ВАСЮКИ) .З розмахом розпочали і так розрекламували такий важливий проект так доказували що саме він нас спасе в майбутньому від будьякої кризи.Але коли перегородили річку пустили воду в обхід трапилося непередбачуване.Після обстеження гідроспоруди зрозуміли що для того щоб встановити турбіну і вона ритмічно працювала впродовж року необхідно мати водосховище або підняти рівень води у руслі на 2,-3 метри. А це в наших умовах призведе до затоплення Заріччя та частини Баранівки. А тепер горе організатори видумують різноманітні нісинітниці щоб уникнути відповідальності і зберегти своє імя. Але результат такого недбальства вражає.Хто компенсує витрати і заподіяну шкоду природі?Пишіть будьласка прізвища винуватців.ВОЛОДЯ ти сам лізиш на ешафот- не розумно.
ВідповістиВидалитиЦе вже було. Чи ти цей комент тепер будеш під кожною новиною писати?
ВидалитиСкоро гєс побудують, а він ще буде писати свою "важливу інформацію" )))))
ВидалитиІПродовжується відмивання грошей тепер Хіміч при ділах
ВідповістиВидалитиа хотів би ти, да?
ВидалитиЦе все добре, але 4 рік - це поважний строк, а ГЕС немає. Хочеться дізнатися, а що якщо кияни немають коштів на обладнання (його ж потрібно замовити, виготовити, привезти), коштів на безпосередньо набудівництво? Хотілося б, щоб громада була впевнена, що проект буде реалізовуватися. Якщо грошей немає, то навряд чи появляться. За 4 роки потрібно напевне ставити умови, щоб стимулювати тих хлопців. А може треба шукати інших??? Що думає громада?
ВідповістиВидалитиМоже шукати інших, зацікавлених у будівництві ГЕС???
ВідповістиВидалитиТо вже побудували ГЕС чи все ще обіцяють Н'ю Васюки?
ВідповістиВидалити