Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

15 січня 2015

Баранівських школярів харчуватимуть безкоштовно лише до 15 лютого


Учнів 1-4 класів Баранівських загальноосвітніх шкіл харчуватимуть безкоштовно лише до 15 лютого. Таке рішення прийняли 13 січня у відділі освіти Баранівської райдержадміністрації. Разом з тим, вартість шкільного обіду зросла майже у 2 рази і відтепер становить 5 гривень.

Про це baranivka.blogspot.com повідомив начальник відділу освіти Баранівської райдержадміністрації Михайло Мирончук.

"Ми провели декілька нарад і я прийняв рішення, що з 13 січня по 15 лютого включно, 1-4 класи будуть харчуватися безкоштовно, як це і було з 1 вересня. Вартість харчування буде становити 5 гривень. 23 січня буде бюджентна сесія Баранівської райради. Можливо там будуть зміни до бюджету Кабміну. Далі вже будемо приймати рішення, як будемо харчувати дітей до кінця навчального року", - повідомив Михайло Мирончук.

Крім того, у відділі освіти зазначають, що заборгованість бюджету перед освітянами складає близько 5 мільйонів гривень. Тому цілком можливо, що відділ освіти буде вимушений прийняти ряд "непопулярних" заходів: відпустки за власний рахунок, зменшення надбавок, закриття малокомплектних шкіл, перепрофілювання.

"Не будемо забігати наперед, але при заборгованості в 5 мільйонів гривень ми будемо вимушені приймати ряд заходів: можливо відправляти людей за власний рахунок чи зменшувати надбавки. Виноситимемо на обговорення сесії районної ради питання про закриття шкіл. Коштів нам ніхто не добавить, а виплачувати заробітну плату, плату за енергоносії - ми просто зобов'язані", - пояснив Михайло Мирончук.