В ході проведення рейду на території мисливських угідь Баранівської РО УТМР Житомирської обласної ради УТМР виявлено незаконне добування самця козулі, за якого браконьєрам нараховано збитки в розмірі 8 тисяч гривень.
Про це повідомляє прес-служба екологічної інспекції.
Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області спільно з громадськими інспекторами створено рейдові бригади по боротьбі з браконьєрством.
Так, з початку відкриття полювального сезону вже виявлено 15 порушень, а саме: незаконне проведення полювання на кабана без відповідних документів, полювання без відстрільної картки, полювання в мисливських угіддях з собакою без документів. На порушників було складено 13 протоколів про адміністративні правопорушення на загальну суму 1802 гривні та 2 протоколи передані до суду.
а чого ж вони мають платити за різні дозволи, коли 13(!!!) браконєрів може заплатять аж 1802 грн. штрафу, це ціна двох пострілів для кожного, і ходить нікуди не треба
ВідповістиВидалитиМені здаєься вони так роблять. Ходять собі та стріляють. Ну а як зловлять 1 раз на 10 виходів, ну то і ладно, заплачу ці пару гривень, і то якщо на місці домовитись не вдасться. Ну наприклад, коли не наші самі зловили, а обласна бригада рейдова якась.
ВидалитиЧомусь лісомисливське господарство (Остут дімов) повністю знищуючи ліс не займається питаннями завезення нових тварин та їхнього догляду в угіддях району. Цю роботу якісно виконував Яременко Борис, якого браконєри застрелили. Його продовжувач Боря Сус оленів завозив з Асканії Нової, зараз його професійними послугами користуються кращі мисливські господарства країни. Поки професійно не займатися даною роботою - результата не буде. Тому, які 13 протоколів? Повинно бути 13 тис. грн. штрафу...
ВідповістиВидалитиА нинішньому ліс.мисл. господарству (Десьтут дімов) нащо паритись тими тваринами, вони самі за себе подбають, то раніше плани і завдання "з гори спускали", а зараз - бабло на ту ж "гору", ну, і собі, ясна річ, щось там приБамиться.
Видалити