24 лютого у Баранівці за адресою: вул. Поліська, 7 (ІІ поверх) відбудеться районний турнір з шахів пам'яті Героїв Небесної Сотні. Початок змагань о 10:00. Вхід вільний. Довідки за тел: (098) 921-19-19.

26 листопада 2014

У Баранівці пройшов відкритий чемпіонат з кіокушин-карате


15 листопада у Баранівській гімназії пройшов відкритий чемпіонат міста з кіокушин-карате серед дітей, молоді та дорослих в розділі куміте. Участь у чемпіонаті взяли 186 спортсменів з Житомира, Новограда-Волинського, Бердичева, Володарська-Волинського та Баранівки.

Наймолодшим учасником змагань стали 4-річні Роман Фіщук з Новограда-Волинського та Вадим Коробейник з Баранівки. Найстаршим - 49-річний Олександр Данильчук із Новограда-Волинського.

Наше місто представляли 20 спортсменів. В категорії "Ветерани" II місце виборов Віктор Майструк. Також II місце посіли молодші учасники: Вадим Коробейник, Альона Гриценюк, Вікторія Лисюк та Олена Нестерук. III місце у Дмитра Усачова та Лізи Мельник.

Переможцям у номінаціях "Кращий боєць", "Найкраща техніка", За волю до перемоги", "Найкоротший бій" та "Найкращий рефері" було вручено кубки, а кожному хто посів переможне місце у своїй ваговій категорії - грамоти та медалі.

Немає коментарів:

Дописати коментар