26 листопада 2014

У Баранівці пройшов відкритий чемпіонат з кіокушин-карате

15 листопада у Баранівській гімназії пройшов відкритий чемпіонат міста з кіокушин-карате серед дітей, молоді та дорослих в розділі куміте. Участь у чемпіонаті взяли 186 спортсменів з Житомира, Новограда-Волинського, Бердичева, Володарська-Волинського та Баранівки.

Наймолодшим учасником змагань стали 4-річні Роман Фіщук з Новограда-Волинського та Вадим Коробейник з Баранівки. Найстаршим - 49-річний Олександр Данильчук із Новограда-Волинського.

Наше місто представляли 20 спортсменів. В категорії "Ветерани" II місце виборов Віктор Майструк. Також II місце посіли молодші учасники: Вадим Коробейник, Альона Гриценюк, Вікторія Лисюк та Олена Нестерук. III місце у Дмитра Усачова та Лізи Мельник.

Переможцям у номінаціях "Кращий боєць", "Найкраща техніка", За волю до перемоги", "Найкоротший бій" та "Найкращий рефері" було вручено кубки, а кожному хто посів переможне місце у своїй ваговій категорії - грамоти та медалі.