11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

27 червня 2014

На карті Баранівки з’явилась «М’ясна точка»

Свіжа свинина та м'ясо птиці, смачні ковбаси, духмяна печеня – відтепер усе це можна придбати у новому магазині «М’ясна точка» в центрі Баранівки. «М’ясна точка» - мережа продуктових магазинів, яка пропонує своїм покупця найякіснішу м’ясну продукцію власного виробництва, свіжу свинину та тушки курей, а також фарш для смачних котлет, соковитий шашлик та багато іншого.


Перших своїх покупців магазин зустрічав 20 червня: дивував широким вибором м’ясної продукції, привабливими цінами та привітними продавцями, а ще - пригощав смачними ковбасами. Тож мешканці Баранівки мали нагоду оцінити якість продуктів не лише за зовнішнім виглядом, а й на смак. Більшість з них не залишали павільйон без покупки, адже ціни на м'ясо та ковбаси тут дійсно вигідні.

З нагоди свого відкриття «М’ясна точка» у Баранівці, навіть, знизила вартість деякої продукції. Такі привабливі ціни діятимуть ще два тижні, тож не пропустіть нагоди саме зараз зробити вигідні покупки та придбати смачненьке до свого столу.


Магазин «М’ясна точка» працює щодня з 9.00 до 19.00, без перерв та вихідних.

м. Баранівка, вул. Леніна, 5

Немає коментарів:

Дописати коментар