22 серпня у зв'язку з проведенням ремонтних робіт у Баранівці буде відключено електропостачання по вулицях та провулках: Ярослава Мудрого, Калинова, Польова, Покровська, Древлянська, Сковороди та по лівій стороні вулиці Звягельської від автостанції до ТОВ "Органік мілк", - РЕМ

27 червня 2014

5 міліціонерів з Баранівки охороняють порядок на Сході в подарованих бронежилетах


24 червня 200 правоохоронців із Житомирської області вирушили на схід України, де зараз триває антитерористична операція, серед них – п’ятеро співробітників Баранівського райвідділу міліції.

Там вони змінили своїх колег, які протягом останнього місяця несли службу в Луганській області.

За словами начальника УМВС України в Житомирській області Юрія Демяненка, служитимуть хлопці на блокпостах Сватівського, Старобільського та Рубіжнянського районів Луганщини, а також охоронятимуть адміністративні будівлі. Правоохоронці повністю екіпіровані та забезпечені засобами захисту, медикаментами та зброєю.

П’ятеро баранівських міліціонерів поїхали виконувати свої обов’язки на схід України в подарованих бронежилетах. За інформацією райдержадміністрації, бронежилети 4 класу для них придбали депутат облради, директор ДП «Баранівське лісомисливське господарство» Анатолій Остудімов та депутат райради, директор ДП «Дубрівка» Валентина Козеренко. Також від місцевих благодійників правоохоронці отримали футболки, засоби гігієни та картки поповнення рахунків мобільних телефонів.

фото Валентини Муравської

Немає коментарів:

Дописати коментар