Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

22 квітня 2016

На Понінківській фабриці створили робочу групу для вивчення причин забруднення річок


На Понінківській картонно-паперовій фабриці, яка знаходиться в Хмельницькій області, створили робочу групу для детального вивчення ситуації із забрудненням річки Случ та її притоки - річки Хомори.

Про це повідомляє сайт Житомир.info

«Вже є напрацювання з обстеження берегів р.Хомора та р.Случ, виявлено факти несанкціонованих каналізаційних стоків від домогосподарств прямо в річку, є факти незаконного розорення сільгоспвиробниками прибережних смуг приток річки із подальшим застосуванням на цих землях гербіцидів та інших хімікатів. Всі ці дані, із залученням відповідних служб та інстанцій, будуть вивчатись та систематизуватись. Днями керівництвом фабрики ініційовано позачергову перевірку обласними екологічними інспекціями та санітарними службами за активної участі громадськості та представників відповідних служб, в процесі яких були відібрані проби води на аналіз. Результати аналізів будуть оприлюднені за 10 днів», - поінформували співробітники ТОВ «ПКПФ».

За словами генерального директора ТОВ «ПКПФ» Сергія Коренєва, керівництво фабрики готове до співпраці та конструктивного діалогу задля вирішення даної проблеми.

«Ми підняли підприємство з нуля, на його базі запустили два нових виробництва, виплатили всі борги попередніх власників. Ми дали віру в завтрашній день та стабільність майже тисячі працюючих, серед них жителі Баранівки та Першотравенська. Не хочеться, щоб безпідставно підривали авторитет фабрики, звинувачували лише наш колектив у екологічній проблемі. Підприємство на сьогоднішній день є бюджето та громадоутворюючим, тож від його діяльності залежить майже десять тисяч жителів селища Понінка», - сказав генеральний директор ТОВ «ПКПФ» Сергій Коренєв.

Він переконаний, що для вирішення геоекологічної ситуації басейну річки Случ потрібна чітка, злагоджена дія всіх владних структур Баранівського та Полонського районів, щоб не допустити розгортання соціального конфлікту між громадами. План спільної роботи має включати інспектування всіх підприємств, приватного сектору, інших об’єктів , що знаходяться на берегах річок та приток, детальне вивчення всіх факторів та обставин. Лише така робота може дати чітку картину і допоможе побороти екологічне лихо в цілому.фото з сайту Житомир.info

Нагадаємо, за результатами досліджень біологічного матеріалу риби та бобра, проведених Житомирською регіональною лабораторією ветеринарної медицини, причини смерті фауни із забруднених річок не встановлені. 22 квітня, для проведення більш повного лабораторного дослідження, кілька київських інститутів відібрали проби води та органічних речовин.

1 коментар:

  1. Анонім22.04.16, 22:27

    Керівники всіх рівнів знову тримають нас за ідіотів...риба, раки, бобри здохли самі, добровільно...по річках Хомора та Случ пливе нектар... а мешканці названих водойм ну просто не звикли жити по царськи...

    ВідповістиВидалити