Продаж, втановлення та ремонт кондиціонерів у Баранівці та ближніх містах і селах. Заправка автокондиціонерів. Магазин "ОКО" м.Баранівка, вул.Соборна, 6. Тел. (04144) 3-11-33, (067) 304-25-57.

30 квітня 2016

У Баранівці біля храму Різдва-Богородиці встановили 2-метрову декоративну писанку


30 квітня у центрі Баранівки біля храму Різдва-Богородиці встановили дерев'яну 2-х метрову писанку. Протягом Великодніх свят городяни із задоволенням фотографувалися біля цього святкового атрибута.

Зроблена писанка з дерев'яних дощок. Її висота близько 2 м, а вага близько 50 кг. У центральній частині писанки зроблено напис "Хрисос Воскрес", а сама писанка розфарбована у білі, червоні, жовті та блакитні кольори.

За словами художника Володимра Кравчука, писанку виготовили для мешканців міста Баранівки та прихожан храму, як несподіваний сюрприз до Великодніх свят.

"Наближається свято і ми з друзями вирішили зробити для мешканців міста Баранівки і для прихожан несподіваний такий сюрприз у вигляді декоративної писанки. Хочеться, щоб вона нагадувала всім нам у ці буденні дні про те, що свято є свято і Воскресіння Господнє - це є оновлення і несподівані сюрпризи в доброму сенсі цього слова", - сказав Володимир Кравчук.


Немає коментарів:

Дописати коментар