11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

31 березня 2016

Баранівський міськвиконком встановив новий тариф на вивезення сміття


Виконавчий комітет Баранівської міської ради встановив новий тариф на послугу з вивезення твердих побутових відходів для населення. З 1 липня він становитиме 14 грн на місяць з одного домогосподарства.

За відповідне рішення проголосували члени виконавчого комітету Баранівської міської ради на засіданні, яке відбулося 29 березня.

"Встановити нові тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються відділом житлово-комунального господарства та благоустрою Баранівської міської ради для населення, у розмірі 14 грн/міс. з одного домогосподарства", - йдеться у рішенні.

Слід зазначити, що тариф встановлений з урахуванням всіх податків та обов'язкових платежів, вступає в дію з 1 липня 2016 року, а одинокі громадяни та інваліди I-II груп загального захворювання мають право на пільгу в розмірі 50%.Нагадаємо, 26 лютого нові тарифи на вивезення сміття погодили на громадських слуханнях.

Немає коментарів:

Дописати коментар