11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

01 березня 2016

У Баранівці відбудеться екологічна конференція щодо забруднення річки Случ


2 березня о 14:00 у приміщенні міського Будинку культури імені Анатолія Пашкевича відбудеться конференція під назвою «Геоекологічна ситуація басейну річки Случ».

Про це повідомила радник міського голови Людмила Куцан під час громадських слухань, які відбулися 26 лютого.

"У зв’язку із катастрофічною ситуацією, яка сталася на сьогодні на річці Случ унаслідок викиду шкідливих речовин Понінківською картонно-паперовою фабрикою та ПАТ «Миропільська паперова фабрика» потрібно вжити невідкладні заходи щодо недопущення незворотніх процесів, які негативно вплинуть на екологію 2 березня 2016 року о 14:00 у приміщенні міського Будинку культури імені Пашкевича за ініціативи Баранівського міського голови відбудеться конференція під назвою «Геоекологічна ситуація басейну річки Случ», метою якої є визначення подальших дій для запобігання екологічної ситуації. Усіх небайдужих запрошуємо взяти участь у даному заході", - сказала Людмила Куцан.

Немає коментарів:

Дописати коментар