22 серпня у зв'язку з проведенням ремонтних робіт у Баранівці буде відключено електропостачання по вулицях та провулках: Ярослава Мудрого, Калинова, Польова, Покровська, Древлянська, Сковороди та по лівій стороні вулиці Звягельської від автостанції до ТОВ "Органік мілк", - РЕМ

24 лютого 2016

У центрі Баранівки поліцейські "накрили" точку з продажу самогону


23 лютого співробітники Баранівського відділення поліції отримали повідомлення, що в одному з торгівельних закладів у центрі міста серед інших дозволених товарів збувають самогон.

Навідавшись до торгівельної точки, поліцейські вилучили 2 пластикові пляшки з рідиною, за характерними ознаками схожою на самогон.

Працівники закладу зізналися, що продавали оковиту громадянам. Виправдовуючись, вони повідомили правоохоронців, що цей "товар" їм привозять власники закладу.

Вилучену рідину направили до обласного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру для проведення експертизи. Якщо експерти підтвердять, що в пляшках справді знаходився самогон, на порушників чекає чималий штраф.


Нагадаємо, 23 лютого у селі Смолдирів з підсобного приміщення приватного домогосподарства поліцейські вилучили 16 бідонів із самогонною закваскою.

Немає коментарів:

Дописати коментар