11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

21 лютого 2016

У Баранівці молитвою вшанували пам’ять загиблих героїв Небесної сотні


Ввечері 20 лютого близько двадцяти мешканців Баранівки зібралися на площі Волі. Люди прийшли зі свічками та лампадками, аби молитвою вшанувати пам’ять загиблих героїв Небесної сотні.

Захід розпочався о 17:00 молебнем, який провели священнослужителі Української православної церкви Київського патріархату.

Після спільної молитви всі присутні вшанували пам'ять героїв Майдану хвилиною мовчання та поставили лампадки до пам’ятного знаку героям Небесної сотні.




відео Оксани Пилипчук

2 коментарі:

  1. Тадей22.02.16, 09:53

    Молодці. Не для галочки а щиро. Слава Героям !

    ВідповістиВидалити
  2. Петрович22.02.16, 12:05

    Шкода, що все менше і менше людей приходить. Влада, що прийшла в країну не може відлиптути від меду. Люди зневірились. Біднота, злидні + ще й війна роблять свою роботу. Люди! Закликаю! Не залишайтесь осторонь Святих питань. Не важливо коли ви прийшли вшанувати Героїв, з ким і як, зараз ми всі повинні бути разом. Памятайте цю молодь, що загинула заради змін на краще життя. Герої не вмирають. Влада - не забувай звідки ти вийшла.

    ВідповістиВидалити