11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

17 лютого 2016

До свята Міжнародного жіночого дня мешканці Баранівки матимуть 4 вихідних


З нагоди Міжнародного жіночого дня мешканці Баранівки матимуть аж 4 вихідних дні - з суботи, 5 березня, по вівторок, 8 березня. Відробляти робочий день за 7 березня доведеться 12 березня у суботу.

Це передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року «Про перенесення робочих днів у 2016 році».

«З метою створення сприятливих умов для святкування 7 січня – Різдва Христового, 8 березня - Міжнародного жіночого дня та 28 червня - Дня Конституції України, а також раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2016 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з: п’ятниці 8 січня – на суботу 16 січня; понеділка 7 березня – на суботу 12 березня; понеділка 27 червня – на суботу 2 липня», - йдеться у документі.

У святкові дні режим роботи банківських відділень визначає Національний банк України.

Нагадаємо, на новорічні свята мешканці Баранівки мали 7 офіційних вихідних.

Немає коментарів:

Дописати коментар