Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

16 січня 2016

Баранівським школярам через грип продовжили канікули ще на тиждень


У Баранівському районі епідемічний поріг рівня захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції не перевищено, але зимові канікули для школярів продовжили ще на тиждень.

Про це місто Баранівка повідомив начальник віддіу освіти Баранівської райдержадміністрації Сергій Ворощук.

"Враховуючи ситуацію, яка склалася в Україні, з метою попередження епідемічного розповсюдження грипу ми вирішили продовжити канікули в загальноосвітніх навчальних закладах міста та району до 22 січня", - розповів Сергій Ворощук.

Разом з тим, дошкільні навчальні заклади та установи професійно-технічної освіти на карантин вирішили поки що не закривати.

За даними головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області, в цілому епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції на території області відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.

На 1 тижні 2016 року відмічається зниження рівнів захворюваності на грип та ГРВІ на 7,8 %, у порівнянні з попереднім тижнем. Всього захворіло 3779 осіб, показник на 10 тисяч населення складає 30,2 що на 50 % нижче епідемічного порогу (60,4). Серед зареєстрованих хворих 63,4 % - діти до 17 років. Госпіталізовано 255 осіб, із них дітей - 202.