24 лютого у Баранівці за адресою: вул. Поліська, 7 (ІІ поверх) відбудеться районний турнір з шахів пам'яті Героїв Небесної Сотні. Початок змагань о 10:00. Вхід вільний. Довідки за тел: (098) 921-19-19.

21 січня 2016

У Баранівці на першочерговий квартирний облік поставили ще 5 учасників АТО


Баранівський міськвиконком на своєму першому в цьому році засіданні прийняв рішення поставити на першочерговий квартирний облік п'ятьох учасників бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції.

Таке рішення прийняли члени виконавчого комітету Баранівської міської ради на засіданні, яке відбулося 20 січня.

"Поставити на першочерговий квартирний облік, як учасника бойових дій в зоні АТО: Богдана Довгого, Олега Торжанського, Вадима Мищика, Анатолія Мищика, Олега Олійника", - йдеться у рішенні міськвиконкому від 20 січня.

Крім того, члени виконкому погодили надання пільг щодо плати за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі "Сонечко" шляхом зменшення на 50% її розміру для батьків, які мають посвідчення учасників антитерористичної операції (5) та на 100% для сімей військовослужбовців, на час перебування їх в зоні АТО або загиблих під час проведення АТО (1) і дітей, які виховуються у малозабезпечених сім'ях (1).

Нагадаємо, 23 грудня на першочерговий квартирний облік поставили вісім учасників АТО.Немає коментарів:

Дописати коментар