Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

02 січня 2016

Баранівські школярі з 2 лютого можуть реєструватись для проходження ЗНО-2016


Баранівські школярі вже через місяць можуть реєструватись для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Реєстрація розпочнеться 2 лютого і триватиме до 4 березня.

Про це повідомляє сайт Житомирської облдержадміністрації.

«Міністерством освіти і науки визначено деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Реєстрація розпочнеться вже через місяць – 2 лютого і триватиме до 4 березня 2016 року. Документом визначено, що ЗНО в 2016 році буде проведено у період з 05 травня до 10 липня», – йдеться в повідомленні.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як iз чотирьох навчальних предметів.

До програми проведення ЗНО включено тести з 12 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також тести з іноземних мов - англійської, іспанської, німецької, російської та французької.

"Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти", – зазначають на сайті.

Нагадаємо, у 2016 році ЗНО почнеться 5 травня і триватиме до середини червня.

Немає коментарів:

Дописати коментар