22 травня з 9:00 до 17:00 у зв'язку із ремонтними роботами буде відключено електропостачання в Баранівці по вулицях та провулках Софіївських і Пилипа Орлика, - РЕМ

29 листопада 2015

Мешканці Баранівки молитвою вшанували загиблих під час Голодоморів


Ввечері 28 листопада у Баранівці на площі Волі зібралося близько 20 місцевих мешканців, щоб запалити свічку пам'яті та вшанувати у скорботній молитві загиблих під час Голодоморів.

Перед початком заходу депутати Баранівської міської ради Тарас Сус і Микола Ковальчук подякували всім, хто прийшов цього вечора на площу Волі запалити свічку пам'яті та вшанувати всіх жертв Голодоморів молитвою.

Як зазначив у своєму виступі начальник відділу освіти Баранівської райдержадміністрації Сергій Ворощук, збереження традиції вшанування пам’яті жертв Голодоморів є дуже важливим, оскільки гірка правда про голодомор є пересторогою для нас та майбутніх поколінь, аби не допустити в подальшому повторення найстрашніших помилок.

Після чого люди запалили свічки і лампадки та схилили голови у скорбній молитві.

По закінченні молитви благочинний Баранівського округу УПЦ Київського патріархату, протоієрей Микола Геленко розділив між людьми буханку чорного хліба.
Нагадаємо, 27 листопада у Баранівській школі № 2 вшанували пам'ять жертв Голодомору.

13 коментарів:

 1. Анонім30.11.15, 19:05

  А що, з мерії "побрезговали" вшанувати та поминути убієнних голодомлором?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Анонім30.11.15, 21:25

   Не починайте. Поставити свічку, помолитися - це справа кожного особиста де це робити. Хтось до храму йде, хтось удома, а хтось на вулиці. Кожному своє. Головне робити це щиро, а не тому, що так треба.

   Видалити
  2. Анонім30.11.15, 21:49

   А що меру ради такого заходу відміняти полювання.Не так то було.

   Видалити
  3. Анонім30.11.15, 22:37

   І як там полювання? Хоч стрелив якогось зайця чи нє?

   Видалити
 2. Анонім30.11.15, 21:43

  Так душко та його молода команда не звертають уваги на такі дійства,що не скажеш про керівництво навколишніх міст та селищ.Інші державні заходи також хай відзначають на належному" рівні" дома біля телевізора.Стидоба таким обранцям!

  ВідповістиВидалити
 3. Відкривали захід депутати міської ради. Міської. А вони це також влада.

  ВідповістиВидалити
 4. спочатку не звертав уваги але цікавість бере своє хтож це такий неравнодушний до міського голови. прийдеться вияснити і всім доповісти. як думаєте це якась порядна людина чи непотріб?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Думаю, що порядна і далеко не одна, тому навіть такий "неравнодушний" бовдур, як ти може в цьому легко переконатися.

   Видалити
  2. Костя03.12.15, 00:55

   Мені, наприклад, все одно хто ці люди, але те що вони використовують анонімність для зведення особистих рахунків - це всім очевидно.

   Видалити
  3. Анонім03.12.15, 09:40

   та що тут зводити? які особисті рахунки? люди висловлюють свою думку, анонімно, чи назватись Костею - де різниця?

   Видалити
  4. Анонім03.12.15, 12:22

   Згоден з Костяном. Можливість анонімно коментувати почали використовувати не для спілкування, а для погавкатися, облити брудом. Дуже прикро.

   Видалити
  5. Анонім03.12.15, 12:57

   Можна подумати, що Костя - один-єдиний на всю Баранівку і всі знають, хто він. Це такий же анонім, як і інші. Підпишись Костя, Світлана чи якось по-іншому, але це для інших - анонімно. А тут не тільки обливають брудом, але й пишуть про реальні речі, які відбуваються в місті. Може мерським лизоблюдам це й не до вподоби, але мер - публічна особа, і повинен адекватно реагувати на критику, а не забороняти висловлюватися анонімно!

   Видалити
 5. Анонім03.12.15, 12:58

  Костя хоч підписався , а ти анонім 12.22 так і не наважився.Це також прикро...

  ВідповістиВидалити