20 лютого о 17:00 у Баранівці на площі Волі відбудеться мітинг-реквієм з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

16 листопада 2015

У Баранівському районі перепоховали бійця 30-ї бригади, який рік тому загинув у зоні АТО


13 листопада у селі Острожок Баранівського району перепоховали бійця 30-ї механізованої бригади Олександра Коростинського, який загинув у серпні минулого року під Степанівкою Донецької області.

Тіло бійця помилково забрали і поховали рідні іншого загиблого військового - Петра Радкевича. А дружина Олександра увесь цей час шукала свого зниклого чоловіка. Зрештою, усі крапки над І розставила ДНК-експертиза. І сьогодні багатостраждальне тіло бійця нарешті дісталося до рідного дому.

Як повідомили у Баранівській райдержадміністрації, Олександр Коростинський став 10-м вихідцем з Баранівського району, який загинув у зоні АТО. На сьогодні зниклим безвісти вважається ще один наш земляк – Лук’янчук Богдан Петрович з села Суємці. Він проживав разом із родиною у місті Новоград-Волинський, але був зареєстрований у Суємцях і мобілізований Баранівським райвійськкоматом. Зник безвісти у зоні АТО у липні 2014 року.

відео користувача Arxivnn, фото Оксани Пилипчук.

2 коментарі: