22 травня з 9:00 до 17:00 у зв'язку із ремонтними роботами буде відключено електропостачання в Баранівці по вулицях та провулках Софіївських і Пилипа Орлика, - РЕМ

20 жовтня 2015

Мешканці Баранівського району передали чергову партію допомоги для військових


Мешканці Баранівського району відправили в зону антитерористичної операції чергову партію допомоги. 17 жовтня два завантажених всім необхідним автомобілі вирушили з Баранівки на передову.

Допомога складалася цього разу з продуктів харчування, маскувальних сіток, теплого одягу, медикаментів, засобів особистої гігієни, запчастин до автомобілів, іменних посилок та багатьох інших речей, яких не вистачає на фронті.

"Сьогодні ми будемо їхати в місто Артемівськ та Золоте Луганської області до бійців 30-ї бригади і 10-го тербатальйону. Веземо допомогу від жителів Мар'янівки, Лісового, Ялишева, Явного, підприємців Баранівки, Суємець, школярів. Хочу від імені волонтерів і солдатів подякувати всім за допомогу", - розповів волонтер Володимир Кундельський.

Як повідомили волонтери, по дорозі на Схід автомобілі дозавантажили допомогою в сусідньому селищі Романів, де місцеві жителі передали військовим продукти харчування та маскуальну сітку, яку виготовляли романівські школярі.Немає коментарів:

Дописати коментар