22 травня з 9:00 до 17:00 у зв'язку із ремонтними роботами буде відключено електропостачання в Баранівці по вулицях та провулках Софіївських і Пилипа Орлика, - РЕМ

30 жовтня 2015

Ліси у Баранівському районі інспектуватимуть міжнародні аудитори


Впродовж наступного року ліси на території Баранівського району інспектуватимуть міжнародні аудитори, а місцеве лісомисливське господарство пройде сертифікацію.

Про це повідомляє прес-служба ЖОУЛМГ.

"Сертифікат засвідчуватиме, що господарювання в лісомисгоспі ведеться у відповідності до екологічних, економічних та соціальних вимог, які діють у всьому цивілізованому світі. Іншими словами, лісогосподарське підприємство ні в якому разі не зможе вирубувати лісу більше, ніж це дозволяють норми, за якими не порушуватиметься екологічний баланс в екосистемі", - йдеться у повідомленні.

Таким чином лісівники мають намір не лише відповісти на всі звинувачення громадськості стосовно неконтрольованого вирубування лісів, а й підвищити загальний рівень довіри з боку суспільства до політики та практики лісового господарювання.

Як зазначає прес-служба, невиснажливість лісокористування контролюватимуть міжнародні аудиторські компанії, визнані у розвинених країнах світу. Окрім того, аудитори пильно стежитимуть за тим, чи виконуються всі заходи щодо охорони довкілля та збереження біорізноманіття в регіоні, чи враховуються інтереси працівників лісогосподарських підприємств та місцевого населення в процесі користування лісовими ресурсами.

"Варто додати, що на сьогодні в Україні сертифіковано лише 27% лісового фонду. На Житомирщині сертифікат мають три державних лісогосподарських підприємства: Житомирське, Новоград-Волинське та Радомишльське. Решта лісгоспів планують отримати його в наступному році", - повідомляє прес-служба.

Немає коментарів:

Дописати коментар