11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

07 вересня 2015

Голова облдержадміністрації перевірятиме Баранівський район без попередження


7 вересня голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський провів співбесіди з керівниками райдержадміністрацій, під час яких відмітив, що перевірятиме райони без попередження.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«Я особисто без попередження виїжджатиму в райони та перевірятиму стан готовності житлового фонду та котелень до опалювального сезону», - зазначив керівник області.

Як зазначено у повідомленні, голова ОДА провів співбесіди з керівниками Андрушівського, Баранівського, Бердичівського та Брусилівського районів. Темою розмови був стан підготовки об’єктів господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період, розрахунки за спожиті енергоносії та переведення котелень на альтернативні види палива.

Зокрема у Бараніському районі працюючі підприємства заборгованості за газопостачання не мають. У котельні Баранівської міської ради встановлений твердопаливний котел на пілетах, на що з місцевого бюджету використали 335 тисяч гривень.

 фото  прес-служби Житомирської ОДА

Немає коментарів:

Дописати коментар