24 лютого у Баранівці за адресою: вул. Поліська, 7 (ІІ поверх) відбудеться районний турнір з шахів пам'яті Героїв Небесної Сотні. Початок змагань о 10:00. Вхід вільний. Довідки за тел: (098) 921-19-19.

21 вересня 2015

У Баранівському районі екологи демонтували бочки для виготовлення деревного вугілля


У селі Марківка Баранівського району Держекоінспекція припинила діяльність та демонтувала так звані бочки, в яких місцеві підприємці виготовляють деревне вугілля.

Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області.

«За результатами перевірок Держекоінспекції у Житомирській області припинено діяльність з послідуючим демонтажем устаткування по випалюванню деревного вугілля в с. Ягнятин Ружинського району, с. Марківка Баранівського району та селах Літки і Глухова Лугинського району Житомирської області», - йдеться у повідомленні.

Екологи відзначають, що випалювання вугілля в більшості випадків здійснюється без наявності відповідних дозвільних документів.

Відкритий процес виходу викидів з саморобного устаткування (бочок) перенасичує атмосферу небезпечними речовинами (оксид натрію, оксид сірки, вуглекислий газ, суспендовані тверді частинки, смоли та ін.), які негативно впливають на здоров’я людей.

Фото прес-служби Держекоінспекції у Житомирській області

Немає коментарів:

Дописати коментар