24 лютого у Баранівці за адресою: вул. Поліська, 7 (ІІ поверх) відбудеться районний турнір з шахів пам'яті Героїв Небесної Сотні. Початок змагань о 10:00. Вхід вільний. Довідки за тел: (098) 921-19-19.

15 вересня 2015

Відкриті уроки з футболу зібрали у Баранівці дітей з усієї області


З 11 по 13 вересня у Баранівці на міському стадіоні пройшли відкриті уроки футболу, участь у яких взяли майже дві сотні школярів із семи районів Житомирської області.

На відкриті уроки приїхали юні футболісти з Баранівського, Романівського, Любарського, Червоноармійського, Новоград-Волинського, Бердичівського та Коростишівського районів.

Впродовж 3-х днів футбольні фахівці з числа вчителів фізвиховання та тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл області проводили показові заняття із командами.

Відкриті уроки мали ще одну особливість: окрім команд, які були сформовані з хлопців, футбольні прийоми та навички освоювали і команди дівчат.

Завершились відкриті уроки футболу у неділю, 13 вересня, урочистою церемонією нагородження юних футболістів: кожна команда отримала комплект футбольної форми, по 10 футбольних м’ячів та комплект маніжок і фішок для проведення тренувань.


фото прес-служби ЖОФФ

Немає коментарів:

Дописати коментар