Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

04 вересня 2015

На літнє оздоровлення дітей із бюджету Баранівського району витратили 105 тис. грн


Цього року на літнє оздоровлення дітей із районного бюджету витратили 105 тис. грн, майже половина з яких пішла на закупівлю путівок у Кам’янобрідський санаторій пільговим категоріям дітей.

Про це повідомляє сайт Баранівської райдержадміністрації.

"Із районного бюджету на літнє оздоровлення дітей було виділено 105 тис. грн, з яких 50 тис. грн було витрачено на закупівлю путівок у Кам’янобрідський санаторій пільговим категоріям дітей, 25 тис. грн – на функціонування оздоровчого табору на базі Баранівської комунальної центральної районної лікарні та 30 тис. грн – на роботу пришкільного табору в Першотравенську", - повідомляють на сайті райдержадміністрації.

Як зазначено у повідомленні, за 14 днів роботи пришкільного літнього табору на базі Першотравенської загальноосвітньої школи відпочили 115 учнів.

Нагадаємо, у поточному році не було передбачено фінансування оздоровлення дітей Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, для порівняння, у 2014 році Фондом було використано понад 10 млн грн, за які оздоровлено майже 5 тисяч дітей.

1 коментар:

  1. Анонім07.09.15, 20:04

    Як може розподіляти путівки для дітей, батьки яких є учасниками в АТО, людина, яка підтримувала Яника, завдяки якому ми маємо таке "щасливе" тривожне дитинство для наших дітей ???

    ВідповістиВидалити