24 лютого у Баранівці за адресою: вул. Поліська, 7 (ІІ поверх) відбудеться районний турнір з шахів пам'яті Героїв Небесної Сотні. Початок змагань о 10:00. Вхід вільний. Довідки за тел: (098) 921-19-19.

14 серпня 2015

Баранівські рятувальники роз'яснили дітям, як діяти у разі надзвичайних ситуацій


Баранівські рятувальники провели 12 серпня на території дитячого садка «Сонечко» громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти», під час якої розповіли дітям, як діяти у разі надзвичайних ситуацій.

Про це місто Баранівка повідомив начальник Баранівського РС УДСНС України у Житомирській області Сергій Нікітчин.

"Основний акцент було зроблено на проведенні роз’яснювальної роботи, спрямованої на попередженя нещасних випадків, при виявленні невідомих речовин, вибухонебезпечних предметів, під час відпочинку на водоймах, природі, тощо", - розповів Сергій Нікітчин.

Рятувальники показали, як у бойових умовах доводиться ліквідовувати пожежі, використовуючи різні засоби гасіння. Діти мали змогу ознайомитися із технікою та обладнанням, що використовують бійці ДСНС у різних екстремальних умовах.

"Проведення подібних заходів безумовно залишає свій слід у свідомості кожної дитини. І це ще раз говорить про важливість і цілеспрямованість роботи, яка проводиться підрозділами ДСНС у справі захисту життя і здоров`я людей", - сказав Сергій Нікітчин.


фото Баранівського РС УДСНС

Немає коментарів:

Дописати коментар