11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

01 липня 2015

У Баранівці люди навколішки зустрічали земляка, який загинув в АТО


30 червня на рідну землю привезли тіло загиблого на Донеччині Віталія Гасюка. На межі міста його зустрічали представники влади і церкви. Після цього жалобний кортеж проїхав через Баранівку.

Пізно ввечері у рідній Баранівці пам’ять загиблого земляка вшанували кілька тисяч людей. Жителі міста з запаленими лампадками і свічками стояли навколішки з обох сторін дороги від в’їзного знаку аж до будинку Віталія.

Поховають бійця 1 липня на кладовищі у Баранівці.


Нагадаємо, Віталій Гасюк загинув загинув 20 січня під час операції по евакуації з Донецького аеропорту поранених побратимів.

1 коментар:

  1. Вічна память Герою. Також, заслуговує на добре слово Душко, який особисто зорганізував жителів міста, школи, працівників, службовців, пересічних громадян що мають нормальну свідомість і бажали зустрічі з Кіборгом. Малі діти, їх батьки, старенькі, представники церкви, дзвони, всі разом запалили свічки, лампадки... Горе, плач. Ми більше ніколи не побачемо Віталіка. Вічна память тобі - наш дорогий земляче.

    ВідповістиВидалити