22 травня з 9:00 до 17:00 у зв'язку із ремонтними роботами буде відключено електропостачання в Баранівці по вулицях та провулках Софіївських і Пилипа Орлика, - РЕМ

02 червня 2015

У Баранівці на свято останнього дзвоника всі випускники одягли вишиванки


29 травня пролунав останній дзвоник для випускників Баранівської гімназії та ЗОШ № 2. Лейтмотивом свята цього року стали патріотичні настрої. Випускники одягли на свято останнього дзвоника вишиванки.

Привітати школярів із закінченням навчального року та побажати випускникам великих злетів у майбутньому до Баранівської ЗОШ № 2 завітали: міський голова Анатолій Душко, заступник голови райради Володимир Цицюра і начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Мирончук.

Баранівську гімназію відвідали: перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Хіміч і заступник міського голови Вадим Гнилориба.

Як повідомляє Міністерство освіти і науки України, цього року останній дзвоник пролунав для понад 217 тис. випускників одинадцятих (дванадцятих) класів та майже 337 тис. дев’ятикласників денних загальноосвітніх навчальних закладів України.


3 коментарі:

  1. оксана..03.06.15, 17:52

    Удачі в подальшому, випускникам! Нехай щастить!

    ВідповістиВидалити
  2. Анонім04.06.15, 14:54

    В добру путь вам, дорогі діти! Всього вам найкращого !

    ВідповістиВидалити