22 серпня у зв'язку з проведенням ремонтних робіт у Баранівці буде відключено електропостачання по вулицях та провулках: Ярослава Мудрого, Калинова, Польова, Покровська, Древлянська, Сковороди та по лівій стороні вулиці Звягельської від автостанції до ТОВ "Органік мілк", - РЕМ

12 червня 2015

Баранівська лікарня готова оздоровлювати дітей, проблема в харчуванні


Баранівска комунальна центральна районна лікарня може прийняти на оздоровлення до 30 дітей. На базі дитячого відділення все необхідне для цього є, єдина проблема - харчування.

Про це повідомив 21 травня під час засідання виконавчого комітету міської ради головний лікар Баранівської райлікарні Ігор Шатровський.

"У нас на базі дитячого відділення може проводитись оздоровлення дітей. Зрозуміло, що воно не буде таке, як у Кам'яному Броді або в якихось інших санаторіях, але прохання було б таке: я б і сам переговорив з підприємцями, або міськрада може чимось допомогти в свою чергу - харчування. Я більше нічого не прошу. Фізіотерапевтичне обладнання у нас є, палати є, ліжка є, але необхідне харчування", - розповів Ігор Шатровський.

Міськвиконком схвально сприйняв ініціативу головного лікаря і пообіцяв допомогти.

Немає коментарів:

Дописати коментар