11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

30 травня 2015

У селищі Кам’яний Брід водолази дістали із дна кар'єру тіло чоловіка


Купальний сезон ще не розпочався, а вже є перші жертви. 26 травня в селищі Кам’яний Брід Баранівського району в кар’єрі втопився чоловік 1963 року народження. Тіло чоловіка дістали із дна кар'єру водолази.

Про це повідомляє головний спеціаліст департаменту цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації Микола Мінчук.

"25 травня у селі Середня Деражня Новоград-Волинського району в останнє, на жаль, покупався 23-річний хлопець. Подібна трагедія сталася наступного дня в селищі Кам’яний Брід Баранівського району. В кар’єрі втопився чоловік 1963 р.н.", - йдеться у повідомленні.

Як розповіли місцеві жителі, чоловік зник 26 травня. Коня з підводою, які належали зниклому, виявили біля місцевого кар'єру. Декілька днів пошуку результатів не дали, тому мешканці звернулися за допомогою до водолазів, які і дістали із дна кар'єру тіло чоловіка.

Немає коментарів:

Дописати коментар