22 травня з 9:00 до 17:00 у зв'язку із ремонтними роботами буде відключено електропостачання в Баранівці по вулицях та провулках Софіївських і Пилипа Орлика, - РЕМ

20 травня 2015

Лікарі врятували бійця з Першотравенська, якому снайпер прострілив голову


Бійця з Першотравенська, якому на Донеччині ворожий снайпер навиліт прострілив голову, врятували у Дніпропетровську. З таким пораненням виживає лише один зі ста, кажуть лікарі.

Про це повідомляють на сайті ТСН.

Куля пройшла крізь потилицю і вийшла крізь щелепу, розбивши кістки на своєму шляху. Боєць втратив багато крові. Щелепи йому зібрали просто з осколків, кажуть хірурги.

24-річний боєць "Правого сектору" з Житомирщини Андрій Хіміч вже при тямі. Він поки не може говорити, але спілкується з медиками жестами і вражає їх своєю життєрадісністю.

відео користувача ТСН

Як повідомив директор Першотравенської школи Ігор Данилюк, родом Андрій Хіміч із Першотравенська. Наразі мешканці селища організували збір коштів на лікування бійця.

"Андрій тут народився, школу закінчив, тут його батьки живуть. Зараз ми організовуємо збір коштів, щоб допомогти хлопцю з лікуванням", - повідомив Ігор Данилюк.

1 коментар: