22 травня з 9:00 до 17:00 у зв'язку із ремонтними роботами буде відключено електропостачання в Баранівці по вулицях та провулках Софіївських і Пилипа Орлика, - РЕМ

12 лютого 2015

Баранівська міськрада закупила газу більше ніж на півмільйона гривень


Баранівська міська рада провела тендер на закупівлю 78,4 тис. куб. м. газу на суму майже 606 тис. грн., який ПАТ "Житомиргаз" має поставити протягом 2015 року за адресою замовника.

Про це пише "Вісник державних закупівель". Дата акцепту - 26 грудня.

"У зв'язку з тим, що постачання природного газу для Баранівської міської ради здійснює Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Житомиргаз», що займає монопольне становище на ринку централізованого постачання природного газу в межах діючих мереж підприємства, що розташовані не території м. Баранівка, була обрана процедура закупівлі в одного учасника. Також дана процедура закупівлі необхідна для забезпечення безперебійного та якісного надання природного газу для опалення впродовж опалювального сезону впродовж усього року в Баранівській міській раді", - йдеться в обгрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі.


3 коментарі:

 1. Анонім15.02.15, 09:44

  Допоможемо Фірташу і Росії проплатами а де український дешевий газ? ІЗЯ КОЛОМОЙСЬКИЙ спасає УКРАЇНУ економить ресурси оце державна політика:

  ВідповістиВидалити
 2. Анонім15.02.15, 13:08

  Як дізнатися куди витрачаються кошти міста на які витрати і де вони зникають

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Можете звернутись до міськ.ради з запитом....... Ви на це маєте право.....

   Видалити