Продаж, втановлення та ремонт кондиціонерів у Баранівці та ближніх містах і селах. Заправка автокондиціонерів. Магазин "ОКО" м.Баранівка, вул.Соборна, 6. Тел. (04144) 3-11-33, (067) 304-25-57.

13 січня 2015

У Баранівці відкрилась виставка художників-аматорів "Різдвяний вернісаж"


13 січня у міському Будинку культури ім. А.Пашкевича відкрилась районна виставка художників-аматорів "Різдвяний вернісаж", яка покликана сприяти подальшому розвитку та популяризації традиційного образотворчого мистецтва Баранівського району.

На виставці представлено картини баранівських художників Ольги Богун, Володимира Кравчука, Валентина Ретьмана, Леоніда Полюшкевича, ткані гобелени викладача школи мистецтв Ганни Терновай, малюнки вихованців цієї школи Юлії Михалюк, Тетяни Дерейко, Олени Воробей, Юлії Кравчук та роботи вихованців міського будинку дитячої творчості (керівник Тетяна Бенкіна), зокрема картини Богдана Іщука.

Своє захоплення творами, представленими та виставці, висловили почесні гості: заступник начальника управління культури облдержадміністрації Олександр Зайченко, голова обласної Спілки художників Василь Кондратюк, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Хіміч, міський голова Анатолій Душко, голова районної ради жінок Вікторія Ількович.

Виступаючі неодноразово наголошували, що на виставці є роботи, достойні бути виставленими не лише на обласному та всеукраїнському, а також і на міжнародному рівні.

Виставка художників-аматорів "Різдвяний вернісаж" триватиме до 19 січня.
повну версію відео дивіться на каналі YouTube

1 коментар:

  1. Анонім21.01.15, 12:57

    Чудові роботи! Виявляється, наш край багатий талантами. Так тримати!!!!!!!

    ВідповістиВидалити