Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

14 січня 2015

У Баранівці відбувся благодійний різдвяний вечір колядок


13 січня у міському БК ім. А.Пашкевича відбувся благодійний різдвяний вечір колядок. На заході були присутні священнослужителі православних храмів району на чолі з архієпископом Житомирським і Новоград-Волинським Никодимом, а також місцеве та районне керівництво.

Благодійні вечори колядок, які нині тривають у всіх районах Житомирщини, започатковані церквою з метою допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. До цієї категорії нині, на жаль, додалися ще й діти воїнів, загиблих у зоні АТО.

Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим закликав усіх присутніх у залі помолитися за загиблих захисників України і вшанувати їхню пам’ять хвилиною мовчання.

На сцені колядували прихожани православних храмів Глибочка, Суємець, Дубрівки, Старої Гути, Кам’яного Броду, Острожка, Рогачева, Хижівки, Довбиша, Мокрого, Зеремлі, Баранівки, а також вихованці школи мистецтв та солісти міського Будинку культури. Колядували також усі священики благочиння на чолі із благочинним, протоієреєм Романом (Клим).

Особливо порадувала глядачів велика кількість дітей, які читали вірші про Різдво, співали колядки та показували «вертеп».

Під час благодійного збору коштів, організованому в залі, було зібрано 5 тисяч 859 гривень.
1 коментар:

  1. Анонім21.01.15, 12:55

    Дуже гарне свято! Особливо радує той факт, що відроджується духовність. Нарешті крига скресла!!!!

    ВідповістиВидалити