Потрібні робітники на лісопильне підприємство в місті Баранівка. Тел. (098) 451-96-39.

09 грудня 2014

Із Баранівки в зону АТО поїхав відремонтований КамАЗ

5 грудня із Баранівки в зону проведення антитерористичної операції поїхав відремонтований КамАЗ. Цей автомобіль перебував при 10-му батальйоні територіальної оборони, але він потребував капітального ремонту двигуна, ходової та ін.. Керівництво батальйону звернулося з проханням про допомогу до Баранівської райдержадміністрації.

Дякуючи найбільшим промисловим підприємствам району, КамАЗ був відремонтований та переданий у користування 10-му батальйону.

На капітальний ремонт двигуна було зібрано більше 19 тис.грн.. Двигун та гальмівну систему відремонтували підприємства з Новоград-Волинського району. Сільськогосподарськими підприємствами Баранівського району в автомобіль поставлено нові акумулятори.

Поїхав відремонтований КамАЗ до місця дислокації 10-го батальйону не порожнім: обрізки та пелети, які допоможуть бійцям зігрітися в польових умовах, продукти харчування, теплі речі - збирали всім районом.

"Я дуже вдячний, і не тільки я, все командування, всі хлопці. Ми дуже вдячні всій громаді. Чекайте нас з перемогою!", - подякував водій вантажівки Геннадій.

4 коментарі:

 1. Марія10.12.14, 22:45

  Удачі тобі солдате...

  ВідповістиВидалити
 2. Анонім10.12.14, 23:09

  А все-таки дружний у нас народ. Весь район дружний! Дивлюся і по школам діти збирають і дорослі привозять хто що може. Коли є така єдність, то нас ніхто не переможе!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Василь10.12.14, 23:36

   Гуртом і батька легше бити :-)

   Видалити
 3. Оксана11.12.14, 13:40

  11 пиріжків... Я ледь стрималась, щоб не заплакати. Мене переповнює почуття гордості за наших людей, за нашу країну. Я горджусь тим, що я українка!

  ВідповістиВидалити