11 червня у міському Будинку культури відбудеться набір-кастинг дівчат віком від 5 до 14 років для участі у конкурсі Міні Міс Україночка. Головний приз - путівка за кордон. Попередній запис за тел. (093) 456 13 04

15 грудня 2014

У Баранівці вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС


Щороку 14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, адже саме цього дня у 1986 році був зданий в експлуатацію саркофаг над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС, або об’єкт «Укриття».

Напередодні, 12 грудня, у Баранівці відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Участь у ньому взяли герої-ліквідатори, які проживають у нашому районі, представники установ, підприємств та організацій міста.

Кільком ліквідаторам вручили грамоти і квіти від Баранівської райдержадміністрації, районної та міської рад. Завершився мітинг-реквієм покладанням квітів до пам’ятного знака тим, хто врятував світ від атомної загрози.

Станом на 1 грудня на обліку в управлінні соцзахисту Баранівської РДА перебуває 177 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, із них 23 учасники, що належать до І категорії.

фото та відео Оксани Пилипчук

Немає коментарів:

Дописати коментар