Рухомий рядок вільний для замовлення. Телефонуй (067) 597 3 587

01 травня 2014

Баранівську РДА очолив вчорашній регіонал


Наразі вся інформація в мережі інтернет стосовно приналежності новопризначеного голови Баранівської РДА Іщенка Віталія Юрійовича до партії регіонів старанно видаляється.

Про це повідомляє Баранівський районний штаб супротиву.

Перші зміни вже сьогодні вранці зазнала вікіпедія. Так, о 9-тій ранку, Іщенко спочатку "покинув" фракцію партії регіонів Кременецької райради, а ще через декілька хвилин взгагалі "став" безпартійним.

Його місце в списку депутатів фракції партії регіонів Кременецької районної ради "зайняв" голова Кременецької районної партії регіонів та призначений Наказом Президента України 04 червня 2010 року голова Кременецької РДА Ігор Михальчук.


На даний час офіційний сайт Кременецької районної ради відключений. Офіційний сайт Кременецької РДА взагалі не працює. На сторінці "Кременецька районна рада" у вікіпедії дані про Іщенка відредаговано. Проте, дані на сайті ЦВК та у деяких документах Кременецької районної ради свідчать про те, що до партії регіонів Віталій Іщенко відношення мав.
Про Віталія Іщенка та його "друзів" у телефонному режимі розповів голова Кременецької РО ВО "Свобода" депутат Тернопільської обласної ради Богдан Гачкевич