Продаж, втановлення та ремонт кондиціонерів у Баранівці та ближніх містах і селах. Заправка автокондиціонерів. Магазин "ОКО" м.Баранівка, вул.Соборна, 6. Тел. (04144) 3-11-33, (067) 304-25-57.

17 березня 2014

Збір коштів на потреби Збройних Сил України


17 березня у залі засідань Баранівської міської ради відбулася нарада з предствниками підприємств, громадських організацій та громадськості міста. За результатами наради оголошено збір коштів на потреби Новоград-Волинського та Житомирського військових гарнізонів.

Також обрано комісію по збору та підрахунку зібнаних коштів, до складу якої увійшли 13 менканців Баранівки, яким міською радою надано листи-дозволи на збір благодійних коштів на потреби української армії.

Збір коштів будуть проводити члени відповідної громадської комісії, котрі мають при собі погоджувальний лист Баранівської міськради та іменний бейджик. Громадяни можуть також робити внески у спеціальні скриньки для збору коштів, встановлені у приміщеннях місцевих відділень (філій) Ощадбанку і Приватбанку та магазину «Дитячий світ» (будівля колишнього «Універмагу»). Урни для збору коштів опломбовані та скріплені печатками. Усі зібрані кошти, в присутності комісії будуть перераховані та закуплені товари відповідно до потреби.

Усіх небайдужих громадян міста та району просимо долучитися до цієї благородної справи.

Для додаткової інформації просимо звертатися за телефонами:3-10-21, 4-20-35, 4-21-04.


Немає коментарів:

Дописати коментар