21 квітня 2016

У Баранівському районі пройшов відкритий чемпіонат з настільного тенісу

17 квітня у Довбиші пройшов відкритий чемпіонат Баранівського району з настільного тенісу «DOVBYSH-OPEN», в якому прийняли участь представники 8 населених пунктів Житомирської області.

Про це місто Баранівка повідомила завідувач сектору сім’ї, молоді та спорту Баранівської райдержадміністрації Надія Ошатюк.

У чемпіонаті, який проходив у спортзалі Довбиської школи та за підтримки сектору сім’ї, молоді та спорту Баранівської РДА, взяли участь 22 учасники з Новограда-Волинського, Червоноармійська, Романова, Баранівки, Чуднова, Довбиша, Житомира та Умані.

За підсумками змагань перше місце зайняв представник з міста Новоград-Волинський Олександр Дога, друге місце посів місцевий вихованець Віктор Єремчук, а третє місце виборов представник з міста Житомир Іван Яблонський.

Переможець та призери були нагороджені дипломами та медалями відповідних ступенів та призами за рахунок спонсорів.

Нагадаємо, 10 квітня юні тенісистки Довбиської ДЮСШ привезли з Житомира "бронзу".