05 березня 2016

У Баранівці відбувся розіграш Кубка мера з міні-футболу серед ветеранів

5 березня у міському фізкультурно-оздоровчому комплексі відбувся розіграш Кубка мера з міні-футболу. На відміну від минулих років, цьогоріч турнір проходив серед ветеранів віком від 50-ти років.

На змагання були запрошені 4 команди: "Полісся" Житомир, "Аміко" Андрушівка, "Папірник" Понінка та "Керамік" Баранівка.

Оскільки команда з Понінки не приїхала на змагання, за Кубок мера боролися лише 3 команди: «Полісся» Житомир, «Аміко» Андрушівка та «Керамік» Баранівка.

Переможцем турніру стала команда «Аміко» з Андрушівки. Місцевий «Керамік» посів II місце. На III місці житомирські футболісти.

"Аміко" Андрушівка - "Керамік" Баранівка 3:0
"Керамік" Баранівка - "Полісся" Житомир 3:1
"Полісся" Житомир - "Аміко" Андрушівка 5:6

Кращими гравцями стали: Микола Ігнатенко, Юрій Романов та Сергій Присяжнюк.

фото з сайту Баранівської міськради

Нагадаємо, у 2014 році Кубок мера здобула команда з Новограда-Волинського, а у 2015 році володарями кубку стала київська команда "Гермес".